Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın

1983 Ankara doğumludur. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. İşletme Bölümü alanında da doktora çalışmasına devam etmektedir. Hacettepe Üniversitesi’nde Kişisel Gelişim Topluluğu’nu kurmuş ve 2 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmüştür. Üniversite öğrencisi iken 2004 yılında Personal Development Academy (Kişisel Gelişim Akademisi) şirketini kurmuştur.

Halen aktif olan PDA Danışmanlık şirketi şu ana kadar 400.000’den fazla kişiye eğitim vermiştir. “Hafıza Teknikleri”, “Hızlı Okuma”, “Topluluk Önünde Etkili Konuşma” ve “21.Yüzyıl Becerileri” başlıklı sunumlar yapan ÖZBEK; şu ana kadar Türkiye’nin 81 ilinde 220.000’i aşkın kişiye eğitim vermiştir. “Her Hafıza İlgi İster” ve “Dört Çeker Hafıza” isimli online hafıza eğitimleri ve SEBİT’le birlikte geliştirdiği “HızlıGO” isimli online hızlı okuma eğitimleri mevcuttur. Türkiye’de 104 üniversitede eğitim veren ilk ve tek eğitimcidir. 2011 yılında 44 ülkede düzenlenen Global Üniversiteli Girişimci Yarışması’nın Türkiye ayağında en başarılı 10 girişimciden birisi seçilmiştir.

2012 yılında Türkiye’nin ilk özel okul işletmeciliği şirketini kuran Özbek, şu anda Microsoft ve Sebit’in Türkiye’deki ilk ve tek proje okulu olan ve Microsoft’un 2018 yılında bini aşkın proje okulu içerisinde en iyi proje okulu olarak gösterdiği Vizyon Koleji’nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hazırlamış olduğum bu eğitim tamamen ücretsiz olup sadece aşağıda belirttiğim yardım kuruluşlarına yapılacak küçük bir bağış karşılığı olacaktır.

Yardım Kuruluşları;

  • Tema
  • Tohum Otizm Vakfı
  • Lösev
  • Kızılay
  • Mehmetçik Vakfı

Login

Welcome to Typer

Brief and amiable onboarding is the first thing a new user sees in the theme.
Join Typer
Registration is closed.